WIADOMOŚCI arrow SCHRONISKO "RYŚ"
SCHRONISKO PDF Drukuj E-mail
Âroda, 30 grudzie˝ 2009

Szkolne Schronisko M┼éodzie┼╝owe „ Ry┼Ť” dzia┼éaj─ůce przy ZSDiO┼Ü im. Jana Zamoyskiego w Zwierzy┼äcu zapewnia baz─Ö noclegowo-┼╝ywieniow─ů dla grup zorganizowanych (wycieczki, obozy sportowe, kolonie) oraz turystów indywidualnych. Umiejscowione jest w bliskim s─ůsiedztwie Roztocza┼äskiego Parku Narodowego. Dzi─Öki takiemu po┼éo┼╝eniu mo┼╝e by─ç doskona┼é─ů baz─ů wypadow─ů dla odwiedzaj─ůcych Roztocze. Walory przyrodnicze i zabytkowa architektura czyni─ů to miejsce wyj─ůtkowo atrakcyjnym.

Schronisko funkcjonuje przez ca┼éy rok. Dysponuje 94 miejscami noclegowymi (pokoje 2, 3, 4, 5, 8, 10 osobowe ze wspólnym w─Öz┼éem sanitarnym i kuchni─ů).  

W okresie wolnym od nauki szkolnej istnieje mo┼╝liwo┼Ť─ç dodatkowego zakwaterowania ok. 30 osób w INTERNACIE ( pokoje 2, 3, 4-osobowe ze wspólnym w─Öz┼éem sanitarnym oraz pokoje dla opiekunów).

Do dyspozycji go┼Ťci: ┼Ťwietlica z TV i DVD, bezprzewodowy Internet, sala z tenisem sto┼éowym.  Dla klubów sportowych proponujemy mo┼╝liwo┼Ť─ç skorzystania z nowoczesnej sali gimnastycznej z si┼éowni─ů. Istnieje mo┼╝liwo┼Ťc organizacji sp┼éywów kajakowych,  wycieczek rowerowych, ognisk oraz kuligów.

Dysponujemy w┼éasn─ů kuchni─ů oraz sto┼éówk─ů.

 

KONTAKT:

SSM "RYŚ"

ul. Browarna 1

22-470 Zwierzyniec

tel/fax: 84 68 72 020

kom. 505 755670

e-mail:

 

 REGULAMN SCHRONISKA

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 


WAKACYJNE STA┼╗E

WAKACYJNE STA┼╗E

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Rekrutacja 2013

PODANIA MO┼╗NA SK┼üADA─ć POPRZEZ REJESTRACJ─ś ELEKTRONICZN─ä LUB OSOBI┼ÜCIE W SEKRETARIACIE SZKO┼üY

Szkoła w rankingach

Go┼Ťcimy

Aktualnie jest 3 internaut├│w online.

Odwiedziło nas 289 internautów od października 2009