WIADOMOŚCI arrow SCHRONISKO "RYŚ"
SCHRONISKO PDF Drukuj E-mail
środa, 30 grudzień 2009

Szkolne Schronisko Młodzieżowe „ Ryś” działające przy ZSDiOŚ im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu zapewnia bazę noclegowo-żywieniową dla grup zorganizowanych (wycieczki, obozy sportowe, kolonie) oraz turystów indywidualnych. Umiejscowione jest w bliskim sąsiedztwie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Dzięki takiemu położeniu może być doskonałą bazą wypadową dla odwiedzających Roztocze. Walory przyrodnicze i zabytkowa architektura czynią to miejsce wyjątkowo atrakcyjnym.

Schronisko funkcjonuje przez cały rok. Dysponuje 94 miejscami noclegowymi (pokoje 2, 3, 4, 5, 8, 10 osobowe ze wspólnym węzłem sanitarnym i kuchnią).  

W okresie wolnym od nauki szkolnej istnieje możliwość dodatkowego zakwaterowania ok. 30 osób w INTERNACIE ( pokoje 2, 3, 4-osobowe ze wspólnym węzłem sanitarnym oraz pokoje dla opiekunów).

Do dyspozycji gości: świetlica z TV i DVD, bezprzewodowy Internet, sala z tenisem stołowym.  Dla klubów sportowych proponujemy możliwość skorzystania z nowoczesnej sali gimnastycznej z siłownią. Istnieje możliwośc organizacji spływów kajakowych,  wycieczek rowerowych, ognisk oraz kuligów.

Dysponujemy własną kuchnią oraz stołówką.

 

KONTAKT:

SSM "RYŚ"

ul. Browarna 1

22-470 Zwierzyniec

tel/fax: 84 68 72 020

kom. 505 755670

e-mail:

 

 REGULAMN SCHRONISKA

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 


WAKACYJNE STAŻE

WAKACYJNE STAŻE

PROJEKTY LDV

GRENADA 2012

UMOWY PODPISANE
GRANADA 2013

Comenius Regio

Comenius Regio ruszył

Rekrutacja 2013

PODANIA MOŻNA SKŁADAĆ POPRZEZ REJESTRACJĘ ELEKTRONICZNĄ LUB OSOBIŚCIE W SEKRETARIACIE SZKOŁY

Szkoła w rankingach

Gościmy

Aktualnie jest 1 internautów online.

Odwiedziło nas 92 internautów od października 2009